Zobacz atrakcje w okolicy:
Ekopark Wschodni z pomostem widokowym w KołobrzeguPlaża Podczele KołobrzegLotnisko Bagicz - loty widokowe nad Kołobrzegiem i Ustroniem MorskimPlaża w SianożętachMolo w SianożętachMolo w Ustroniu MorskimPlaża w Ustroniu MorskimPrzystań Rybacka w Ustroniu MorskimSkwer z herbem Ustronie Morskie i Ławką Pełna Wyobraźni w Ustroniu MorskimTaras Widokowy Wschodni w Ustroniu MorskimAquapark Helios w Ustroniu MorskimAleja Sław Karykatury Polskiej w Ustroniu MorskimJUMP ARENA - Dmuchane Miasteczko w Ustroniu MorskimPark Linowy w Ustroniu MorskimPozostałości Baterii Artylerii Stałej 31 w Ustroniu MorskimPlaża przy Czerwonej Rzeczce Ustronie Morskie - PleśnaPlaża w PleśnejLatarnia Morska w GąskachPlaża przy Latarni Morskiej w GąskachPlaża wschodnia - plaża przy kapliczce w GąskachApartamenty u Aleksandry - Ustronie Morskie
Apartamenty szczęśliwe 77 zapraszają - noclegi z rezerwacją - dużo ofert
Apartamenty u Aleksandry
Ustronie Morskie Polna 19a/14 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Spa/wellness
Parking
Rozmawiamy
9.6/10
Obiekt Apartamenty u Aleksandry położony jest w miejscowości Ustronie Morskie i oferuje bezpłatne Wi-Fi, ogród oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sianożęty – 1,2 km, Ratusz – 14 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze, dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 15 km, Molo w Kołobrzegu – 16 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 116 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This air-conditioned apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Boasting a terrace with city views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 33 mkw.
parking
windsurfingpoza obiektemdodatkowo płatne
klimatyzacja
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
pokoje rodzinne
pubydodatkowo płatne
spa i centrum odnowy biologicznejdodatkowo płatne
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Maseczki dla gości
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
Wi-Fi
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
dostęp do Internetu
Możliwe wystawienie faktury
bezpłatne Wi-Fi
park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
taras
ogród
bezpłatny parking
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
łaźnia turecka / parowadodatkowo płatne
parking na miejscu
jazda na rowerzepoza obiektem
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Płatności bezgotówkowe są możliwe
piesze wycieczki
kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
prywatny parking
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
całkowity zakaz palenia
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
plaża
wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
ogrzewanie
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
pokoje dla niepalących
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk













