Obiekt Apartamenty Plac Litewski Premium No. 12 oferuje różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono balkon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Krakowskie Przedmieście – 400 m. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach.
W naszej ofercie m. in. : pokoje dla niepalących, pokoje dźwiękoszczelne, Wi-Fi, parking na miejscu, parking w garażu, parking, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Możliwe wystawienie faktury, prywatny parking, dostęp za pomocą kluczy, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, całkowity zakaz palenia, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, winda, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, bezpłatne Wi-Fi, ogrzewanie, monitoring wokół obiektu, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, dostęp do Internetu, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, pokoje rodzinne.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartamenty Plac Litewski Premium No. 12 o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 30 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 45 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 45 mkw).
Historyczny Zamek, cebularz i turystyczna Trasa Podziemna w Lublinie
Miasto we wschodniej Polsce, leżące nad Bystrzycą, a dokładnie na Wyżynie Lubelskiej. Lublin, bo o tym mieście mowa, to miasto, gdzie znajduje się wiele miejsc kulturalnych, m.in. awangardowe teatry, to miasto kilkunastu uczelni oraz zabytków i miejsc rozrywkowych.
Zatrzymajmy się na chwilę przy Zamku w Lublinie, który obecnie jest siedzibą Muzeum Lubelskiego, lecz pierwotnie został zbudowany w XII wieku i na przestrzeni lat był wielokrotnie przebudowywany, a w okresie 1831-1954 znajdowało się w nim więzienie. W XIII wieku dobudowano wieżę mieszkalno-obronną, dodatkowo na dziedzińcu zamkowym znajduje się Kaplica Trójcy Świętej, która jest połączona z muzealną częścią zamku.
Brama Krakowska w Lublinie zbudowana w stylu gotyckim, jest to historyczny symbol, który strzeże dostępu do Starego Miasta w Lublinie. Mieści się tam Muzeum Historii Miasta Lublina i znajdują się tam zbiory dzieł przedstawiające dzieje Lublina od okresu osadniczego aż do 1944 roku.
Wieża Trynitarska jest to najwyższy punkt zabytkowy w Lublinie. Wieża-dzwonnica posiada platformę widokową na wysokości 40 metrów. Wieża Trynitarska, inaczej Brama Trynitarska, swą nazwę zawdzięcza zakonowi trynitarzy, którzy przebywali niedaleko wieży, w zabudowaniach pojezuickich klasztorów. Współcześnie znajduje się tam Muzeum Archidiecezjalne.
Ostatnimi dwoma atrakcjami, przy których warto się zatrzymać jest Lubelska Trasa Podziemna oraz Muzeum Cebularza. Ta pierwsza to licząca około 300 metrów trasa turystyczna znajdująca się pod zabudową Starego Miasta w Lublinie. Trasa rozpoczyna się w Trybunale Koronnym, a kończy się w jednej z kamienic przy placu po Farze. Trasa została otwarta w 2006 roku, a korytarze i sale znajdują się na trzech kondygnacjach. Trasa ma charakter turystyczno-edukacyjny, zwiedzający przemierza zabytkowe piwnice, gdzie znajdują się makiety z kolejnymi fazami rozwoju miasta. Ciekawa i oryginalna atrakcja turystyczna miasta Lublina!
Ostatnią niecodzienną atrakcją Lublina jest Muzeum Cebularza. I właśnie ten wyjątkowy przysmak, powstały według tradycyjnych receptur, pszenny placek z cebulą i makiem, doczekał się swojego muzeum. Podczas interaktywnej wędrówki po muzeum, dowiemy się jak powstał cebularz, poznamy legendy z nim związane oraz historie i ciekawostki dotyczące historii Lublina!
Jak pokazujemy, miasto Lublin to nie tylko miasto wyjątkowego budownictwa, historycznych miejsc i ciekawych wystaw, ale i również miasto rozwinięte, które zaskakuje i zachwyca!